LiveZilla Live Help
* En Çok Satan Ürünler
* Kilo Aldırıcılar
* Cilt Bakım Ürünleri
* Diğer Ürünler
Hizmet Sözleşmesi

Kullanımı
 
 
15.00 TL

30.00 TL

45.00 TL

Ücretsiz Kargo
60.00 TL

Ücretsiz Kargo

Tala Yılan Yağı, Snake Oil, Saç Çıkartıcı

Tala Yılan Yağı ile Kelliğe Son

Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir. Çabuk ve hızlı uzamasını sağlar. Irsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, ırsi dökülmelerde önce tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir. Mevcut olan saçların dökülmesini önler.

Bu ürün tamamen doğaldır. İçeriği bitkisel olarak güçlendirilmiştir. Bu ürün ile saç dökülmesi gibi sorunlardan kurtulduğunuz gibi daha önce kaybettiğiniz saçlarınıza çok kısa sürede kavuştuğunuzu göreceksiniz. Ürün diğer ürünler gibi zaman harcatmadan uygulanır.

Zaman kaybetmeden ve zahmetsizce kayıp ettiğiniz saçalara kavuşmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise lütfen şimdi siparişinizi verin. Bu ürünün başarılı kullanıcıları arasında sizde yerinizi alın.

Erkek Tipi Saç Dökülmesi, erkeklerdeki en yaygın saç dökülmesi tipidir. Erkek tipi saç dökülmesinde başınızın tepe kısmındaki ve şakaklardaki saçlarınız cılızlaşmaya başlar. Zaman geçtikçe şakaklardaki saçlar daha da geriler, sadece başın ön kısmın ortasında saç kalır ve tepe kısmında giderek daha da kelleşen bir bölge ortaya çıkar.

Daha sonra başın ön ve tepe kısımlarında saçların döküldüğü bölgeler yan yana gelir ve başın tepe kısmı iyice kelleşir. En sonunda tek geriye kalan başın yan taraflarında ve arkasında kalan saç sınırıdır. Erkek tipi saç dökülmesi birçok erkek için istenmeyen ve stresli bir deneyimdir.

Bu durum, bazı erkeklerde yirmili yaşların başında ortaya çıkar. Erkek tipi saç dökülmesi (androgenetik alopesi) 25 yaşına kadar erkeklerin %25 'ini, 40 yaşına kadar %40'ını, 50 yaşına kadar %50'sini etkileyen ve erkeklerde en sık rastlanan saç dökülmesi tipidir.

Kadınlarda Saç Dökülmesi; Araştırmalar, saç dökülmesinin kadınlarda da görüldüğünü, 20 yaşın üzerindeki her kadının, yaşamının herhangi bir döneminde saç dökülmesi nedeniyle tıbbi yardıma ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Son yıllarda tıbbi küf olarak tanımlanan özel bir küfün ise özellikle kadınlarda sık görülen hormonal olmayan saç dökülmelerinde son derece etkin bir tedavi aracı olduğunu gösteren güvenilir çalışmalar var.

Saçın esas maddesi keratin'dir. Saçlarınızı beslemek, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bir kuralı hiç unutmamalısınız: Saç sadece kökünden beslenir. Saçlarınızı daha iyi beslemek için işe, doğru ve dengeli bir beslenme planı yaparak başlamalısınız. Dışarıdan yapacağınız çabalardan sonuç alamazsınız.

Saç bakımı ürünleri saçın yıpranmış görüntüsünde kısa süreli değişmeler dışında pek yarar sağlamazlar. Bu ürünlerle saçlarınızı daha temiz ve bakımlı tutabilir, dış etkilerin oluşturduğu yıpranmanın sonuçlarını bir süre gizleyebilirsiniz;

Yada Yılan Yağını deneye bilirsiniz. Hemen şimdi sipariş verin. Paketinizi ertesi gün kurye veya motorlu kurye ile elinize ulaştıralım. Saçınızda güvenle kullana bileceğiniz bu ürünü sizin için ithal ediyor.

Sağlığınız İçin Ucuz Taklitlerinden Sakının, Her türlü bilgi için bizi arayın size yardımcı olalım.

Yılan yağı satış, yılan yağı sipariş, yılan yağı ankara, yılan yağı izmir, yılan yağı kadıköy.


Tala Yılan Yağı, Snake Oil, Saç Çıkartıcı fiyatı 15.00 TL
Tala Yılan Yağı, Snake Oil, Saç Çıkartıcı kaç lira
Tala Yılan Yağı, Snake Oil, Saç Çıkartıcı nekadar
Tala Yılan Yağı, Snake Oil, Saç Çıkartıcı
Paylaş

Saç Bakım Ürünleri Toplam 3 ürün.
Valensey
30.00 TL


Yılan yağı şampuanı, Tala
19.00 TL


Tala Yılan Yağı, Snake Oil, Saç Çıkartıcı
15.00 TL